zarzadzaniekaloriami.pl

Blog tematyczny o zdrowiu, sporcie i diecie

Jedzenie dietetyczne
Odchudzanie

Jedzenie dietetyczne prosto pod Twoje drzwi

Catering dietetyczny to bardzo sprytne połączenie zdrowego jadłospisu ułożonego przez dietetyka z jedzeniem na dowóz. Wykupując posiłki w abonamencie z wielodniowym wyprzedzeniem nie musisz się martwić, że Twoja lodówka jest pusta, a Ty nie masz czasu na zakupy!

Dieta z dowozem polega na tym, że wybierasz konkretną wartość kaloryczną swoich posiłków oraz ich rodzaj. Możesz zdecydować się na dietę optymalną, wegetariańską, bez ryb lub w wielu innych opcjach. Zdecyduj się na taki rodzaj żywienia, który dostarczy Ci przyjemności z jedzenia i będzie pozbawiony ewentualnych nietolerowanych przez Ciebie składników. To sprawi, że będziesz mieć pełną satysfakcję z odżywiania się!

Gdy określisz rodzaj i kaloryczność diety, przyjdzie czas na wybór konkretnych dni, godzin i adresu, pod jaki ma być dostarczany zestaw kilku posiłków na cały dzień. Zgodnie z harmonogramem dostaw każdego dnia o wskazanej godzinie kurier będzie dostarczał Ci pudełka z Twoim dietetycznym jedzeniem.

Czy można zmienić adres dostawy?

Zazwyczaj masz bardzo uporządkowany rytm dnia, ale boisz się zamawiać abonament z dużym wyprzedzeniem czasowym, bo nie wiesz, czy któregoś dnia nie będziesz musiał wyjść z domu wcześniej lub wyjechać w delegację? Na szczęście zbilansowana dieta z dowozem w Krakowie Box Kitchen to rozwiązanie wyjątkowo elastyczne – takie, które ma być wygodne przede wszystkim dla Ciebie, pod każdym względem. Możesz zamawiać posiłki na adres firmowy, gdybyś nie miał pewności, czy uda Ci się odebrać je jeszcze przed wyjściem do pracy. Może też zdarzyć się konieczność skorzystania z opcji zmiany godziny czy adresu dostawy.

Dieta z dostawą do domu – wygoda na miarę naszych czasów

Nie lubisz gotować, a chcesz schudnąć? A może zwyczajnie masz taki nawał obowiązków w pracy, że nie masz głowy do myślenia o tym, by zdrowo się odżywiasz i z reguły jesz byle co i tylko wtedy, gdy sobie przypomnisz o jedzeniu? Catering dietetyczny to opcja, która rozwiązuje wiele współczesnych problemów, szczególnie dla osób żyjących w dużych miastach. Czasochłonne projekty zawodowe lub nieregularny tryb pracy sprawiają, że gdy wychodzisz, sklepy są jeszcze nieczynne, a gdy wracasz – już są nieczynne. Nie masz kiedy zrobić zakupów, a stanie w kuchni w ogóle nie wchodzi w grę, bo nie masz na to ani czasu ani sił.

W obecnych czasach wiele osób żyje w tak zawrotnym tempie, które zdecydowanie utrudnia zachowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Aby schudnąć i odżywić swoje ciało, konieczne jest staranne selekcjonowanie żywności, unikanie tej niezdrowej i komponowanie przemyślanych, bogatych w wartości odżywcze posiłków. To wymaga jednak czasu.

Dieta z dowozem – rozwiązanie, które pokocha każdy

Zbilansowana dieta z dowozem w Krakowie to rozwiązanie wygodne, pozwalające przede wszystkim oszczędzać czas i energię, a przy tym chudnąć. Odchudzasz się w ogóle o tym nie myśląc – to właśnie główne założenie istnienia cateringu dietetycznego. Skorzystaj z niego i zobacz, jak wiele czasu i energii oszczędzisz, nie zastanawiając się każdego dnia, co by tu zjeść na lunch!